Surfers Lingo vant Urørt under 16!
Det ble langveisfarerne fra Lofoten som trakk det lengste strået i Urørt under 16 år-konkurransen. Med sin 60-talls influerte rock overbeviste de juryen.
Nå venter singelinnspilling i Malabar studio, og videre distribusjon gjennom EMI. I august kan Øyapublikum oppleve bandet i skateparken. Vi tok en prat med bandet som består av Isak Falck Alsos (15), Sigve Jacbosen Kvitvik (17), og Lars Haug Nilsen (16).
Hvordan kom dere over denne konkurransen?
Sigve: Jeg så konkurransen da jeg logget meg inn på Urørt-siden vår, så meldte vi oss på bare for å ha gjort det. Så etter noen uker ringte Isak og sa vi var plukket ut til å være med.
Da var det bare å sette i gang og øve?
Sigve: Jeg tror aldri vi har øvd så mye som nå, men det var jo bare to låter som skulle spilles, så det var bare å finpusse litt.
Hvordan var det å spille her da?
Isak: Det var veldig god plass på scenen, mot for de garagelokalene vi er vant med å spille i. Så det var veldig stas å få spille her.
Og nå venter plateinnspilling i Malabar studio, hvordan blir det?
Isak: Det blir jo en oppgradering fra de andre studioene vi har vært i, mye proffere og tøffere. Vi får håpe det setter ting i gang.
Blir det mye konsertspilling nå fremover da?
Lars: Nå er vi på en miniturné faktisk. Dette var første konserten på den turnéen, siden skal vi opp til Svolvær, Sortland, Harstad og Tromsø. Kult å starte miniturnéen på Miniøya da.
Da er det bare å ønske gutta lykke til, og vi gleder oss til gjensyn under Øyafestivalen.

onsdag 21. juli 2010 klokken 2:44 am
Buy:Soma.VPXL.Viagra Soft Tabs.Cialis Professional.Viagra Professional.Cialis Super Active+.Tramadol.Propecia.Viagra.Levitra.Maxaman.Viagra Super Active+.Cialis.Viagra Super Force.Zithromax.Cialis Soft Tabs.Super Active ED Pack….
mandag 30. august 2010 klokken 4:53 am
Conditioner http://zcarrierpfo.AACEHARDWARE.INFO/tag/Prices+Air+Conditioner/ : Conditioner…
Conditioner…