Lørdag

Amfiet

10:45KIGOs Gigakor


10:45Maj Britt Andersen


med KIGOs Gigakor

12:00ISÁK


13:30The Dogs


15:00Fargespill Oslo med Miss Tati


16:30Daniel Kvammen



Det Røde Teltet

11:30Jakten på nyresteinen


Med Teaterhøgskolen

12:45Tractor Circus


(På andre siden av gangstien)

14:30Improbasen Barnas Jazzhus


15.45TEKSTLAB – Unge stemmer


Hanna Asefaw og Rebekka Garcia Benito


Fortellerteltet

11:00Verdens verste leirskole


med Marius Molaug og Kristoffer Kjølberg

12:15Viss eg hadde hale


med Mats Eldøen og Sindre Goksøyr

13:30 Den Magiske Boka


- en reise gjennom bokas historie

14:45Dinosaurgjengen


med Lars Mæhle

16:00Fuglefesten


med Alice Lima de Faria presentert av Storytel


Grønn Disko

med ROCKSLO

presentert av Miljøhovedstaden

10:15Doktor Bendik


12:00OH MAMA! CREW/DJ SKOLEN


13:30ROCKSLO DJ CREW


14:00Lisa & Lisa


15:30DJ BRAGODOR


16:30ROCKSLO DJ CREW



Klassisk Musikktelt

10:15Nordberg Strykeorkester


11:45Nordberg Strykeorkester


12:45Kratos Strykeorkester


Konsert

13:05Kratos Strykeorkester


verksted

14:15Kratos Strykeorkester


Konsert

14:35Kratos Strykeorkester


Verksted

15:45Kratos Strykeorkester


konsert


Nationaltheatret
Barnas Teater

presentert av OBOS

11:30Barnas Teater


13:00Barnas Teater


15:00Barnas Teater


16:00Barnas Teater



I Parken

Samtale mellom kropper


Kunstinstallasjon med Sara Rönnback og Daniel Slåttnes

POP UP STORIES


presenterer PopUP I PARKEN

Plutselig Yoga


Namaste Miniøya! 

Jo Strømgren Kompani


A Dance Tribute to the Art of Football



Søndag

Amfiet

10:30Rasmus og Verdens Beste Band


12:00Halie


13:30Thea Hjelmeland


15:00Black Debbath


16:30Mari Boine


16:30Mikkel Gaup



Det Røde Teltet

11:15Star Wårs med Å


presentert av Kloden

12:45BANDSKOLEN


14:15Alebvinger


presentert i samarbeid med Samspill

15:15TEKSTLAB Unge Stemmer


Pelle Galvin og Abdi Getamesay

15:45Ezzari



Fortellerteltet

11:00Den Magiske Boka


- en reise gjennom bokas historie

12:15Jon Demon


med Reidar Kjelsen presentert av Storytel

13:30Hvem vil komme i bursdagen min?


med Katinka Troye og Nora Brech

14:45Lisa og Kaktusaurus Rex


med Trine Mangersnes

16:00Alice i Vidunderland


med Nationaltheatrets formidlere


Grønn Disko

med ROCKSLO

presentert av Miljøhovedstaden

10.15Tøyen Familie Funk


12:00DJ Steinar Kallander


13:30OH MAMA! CREW / DJ SKOLEN


15:30DJ-ORIO


16:30ROCKSLO DJ CREW



Klassisk Musikktelt

11:15FARK Strykekvartett


konsert

11:35FARK Strykekvartett


verksted

14:15FARK Strykekvartett


konsert

14:35FARK Strykekvartett


verksted

16:00FARK Strykekvartett


konsert


Nationaltheatret
Barnas Teater

presentert av OBOS

11:30Barnas Teater


13:00Barnas Teater


15:00Barnas Teater


16:00Barnas Teater



I Parken

14:15Balkan Paradise Orchestra (ES)


Samtale mellom kropper


Kunstinstallasjon med Sara Rönnback og Daniel Slåttnes

POP UP STORIES


presenterer PopUP I PARKEN

Har du lyst til å møte selveste Kaptein Sabeltann på Miniøya?


Urban Circus


Geriljasang


med Det Norske Jentekor sitt aspirantkor

Plutselig Yoga


Namaste Miniøya! 

Lakkegata skoles Musikkkorps


Jo Strømgren Kompani


A Dance Tribute to the Art of Football


Miniøya benytter seg av informasjonskapsler, du kan lese mer om det her

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close