Program

KART OVER MINIØYA

Lørdag

Scene: Amfiet
10:30 Sondre Lerche (tegnspråktolket)
11:15 KuToppen – Featuring Lisa Børud
12:00 Ida Maria
13:30 Hkeem
14:15 KuToppen – Featuring Lisa Børud
15:00 Fieh
16:30 DANIEL KVAMMEN
Scene: Det røde teltet
10:15 Ida og Caroline – dans presentert av Dissimilis
11:15 Georgs magiske medisin med Riksteatret – presentert av DNB
12:45 Frøy Aagre med Kling Klang
14:15 Alice i Eventyrland med Feil Teater, presentert av Kloden
16:00 TekstLab Unge Stemmer på Tøyen
Scene: Klassisk musikktelt
11:45 Nordberg Strykeorkester
12:45 Nordberg Strykeorkester
13:00 Konsert med Meteorôskvartetten
13:20 Verksted med Meteorôskvartetten
14:15 Konsert med Meteorôskvartetten
14:35 Verksted med Meteorôskvartetten
15:45 Konsert med Meteorôskvartetten
Scene: Nationaltheatret - Barnas scene, presentert av OBOS
11:00 Forestilling
13:00 Forestilling (tegnspråktolket)
15:00 Forestilling
16:00 Forestilling
Scene: Fortellerteltet
11:15 LasseMajas Detektivbyrå med Marianne Krogness, presentert av Storytel
12:45 Hva er mulig da mon tro? med Siri Abrahamsen og klovnen Wilmer
14:15 TekstLab Unge Stemmer på Tøyen
15:45 Alfabetdyr
Scene: Grønn disko med ROCKSLO og Miljøhovedstaden
10:15 ROCKSLO DJ CREW
11:30 Oh Mama! Crew / DJ Skolen
13:30 Amina Sewali
14:00 ROCKSLO DJ CREW
15:30 DJ WarpNote
16:30 Amina Sewali
Scene: Overraskelser i parken
13:20 Skateshow med Sky og Ocean Brown
Lakkegata skoles musikkorps
VIP Puppets med Dragen Fritidsklubb
Gatesirkus med Urban Circus
Strindberg i parken
TIGERBUSSEN KOMMER!

Søndag

Scene: Amfiet
10:30 Meg og kammeraten min med KORK og Det Norske jentekor
13:45 KuToppen – Featuring Lisa Børud
14:00 Maya Vik
15:15 9 grader nord
16:45 Datarock (tegnspråktolket)
Scene: Det røde teltet
11:15 Robinhund med Heidi Marie Vestrheim og Jarl Flaaten Bjørk, presentert av Kloden
12:15 Konsert med Klara fra KuToppen
13:15 Barnas jazzhus
14:15 Ánnásuolo
15:20 Torsken Fjodor med Espen Beranek Holm
16:15 Tusmørke - Bydyra
Scene: Klassisk musikktelt
11:40 Konsert med Meteorôskvartetten
12:00 Verksted med Meteorôskvartetten
12:25 Nordberg Strykeorkester
13:30 Konsert med Meteorôskvartetten
13:50 Verksted med Meteorôskvartetten
14:55 Nordberg Strykeorkester
16:00 Konsert med Meteorôskvartetten
Scene: Nationaltheatret - Barnas scene, presentert av OBOS
11:00 Forestilling
13:00 Forestilling (tegnspråktolket)
15:00 Forestilling
16:00 Forestilling
Scene: Fortellerteltet
11:30 Alfabetdyr
13:30 Risten og Ante med Mikkel Gaup
14:45 Brillebjørn, høytlesning med Ida Jackson
16:00 PAPELINA, høytlesing med Randi Fuglehaug
Scene: Grønn disko med ROCKSLO og Miljøhovedstaden
10:15 ROCKSLO DJ CREW
11:30 DJ L.I.T.S.W.D.
13:30 Oh Mama! Crew / DJ Skolen
15:30 Mudman
16:30 ROCKSLO DJ CREW
Scene: Overraskelser i parken
VIP Puppets med Dragen Fritidsklubb
Gatesirkus med Urban Circus
Strindberg i parken
TIGERBUSSEN KOMMER

Aktiviteter begge dager

Jazztelt med Barnas Jazzhus
Hele dagen Besøk Havskogen med LUSH og Passion for Ocean
11:00-15:00 Det Norske Solistkor med levende jukebox
Hele dagen Svøm og lek med Oslo Idrettslag Svømming
Hele dagen KuToppen! presentert av Qvisten, Felleskjøpet og Dyreparken i Kristiansand
Hele dagen HAVfall og kreativt verksted med Ragn-Sells
Hele dagen Hinderløype og live karaoke med DNB
Hele dagen Bygg togbane, møt Løven Lukas og bli løvetøff med Bane NOR
Hele dagen Street Bonanza med Skur 13
Hele dagen Lag vennskapsbånd av perler med AV-OG-TIL
Hele dagen Stjernetreff med GAFFA
Hele dagen Skriv din egen konsertanmeldelse med GAFFA
Hele dagen Lykkehjul med Rusken
Hele dagen Lyttetelt og lydbokgalleri med Storytel
Hele dagen Lag armbånd av ekte blomster med ByKuben
Hele dagen Skattejakt, sjømonster og gatekunst med Nasjonalmuseet